Sponzorujeme:

Zkušebny Praha

MASIV Dub markant - masivní dřevěná podlaha

Akce
Novinka
MASIV Dub markant
ID kód:10208
Popis:

MASIVNÍ PODLAHA Dub markant (natur/rustik), kartáčovaný, přírodní olej, 21 x 120 x 600 -2400mm

 

Dostupnost:skladem
Výrobce:ProParket
Cena bez DPH:1 690 Kč
Cena s DPH:
ks
2 045 Kč

 Víte proč jsou dubové podlahy nejoblíbenější a světově nejpoužívanější podlahovu krytinou?

Oblíbenost dubové podlahy je jednoznačně spojena s unikátními vlastnostmi dubového dřeva, perfektní funkční i estetické aspekty z něj dělají jednoduše podlahářský evergreen.

Dub představuje celosvětově nejpoužívanější dřevinu k realizaci podlah. Dubové dřevo je vyhledávané zejména pro charakteristiky materiálu, jako je tvrdost, pevnost, houževnatost a trvanlivost. Tyto mimořádné funkční vlastnosti souvisí s vysokým podílem tříslovin. Dubové dřevo výborně odolává střídání vlhka a sucha a má tak oproti ostatním druhům dřevamimořádně dlouhou životnost.

Kromě odolnosti je dubové dřevo také velmi dekorativní, nabízí nadčasový luxusní vzhled tradičního přírodního materiálu. Přirozená struktura dubového dřeva je nenapodobitelná a přináší do interiéru neopakovatelnou atmosféru a hřejivý pocit.

 

Díky použitému materiálu mají dubové podlahy výborné izolační vlastnosti, dlouhou životnost a výbornou přizpůsobivost vůči změnám vlhkosti v interiéru. Dnešním trendem je povrchová úprava dubového dřeva pomocí technik, jako je moření, kar

 

Příkladem je úprava kartáčováním, kdy se z povrchu pomocí speciálních kartáčů odstraní měkká část dřeviny, takže podlaha působí rustikálním dojmem. Mezi další možnosti úprav patří broušení nebo patinování dubové podlahy.

 

Dubové podlahy se skvěle uplatní v klasickém i moderním interiéru, stačí si vybrat konkrétní variantu podlahy. Klasické selské dubové podlahy se širokými prkny se nejlépe hodí do stylového interiéru, například na chalupy, hrady nebo do zrekonstruovaných historických objektů. V moderním interiéru můžeme dubovou podlahu realizovat z masivních podlahových palubek, dubových parket, nebo si vybrat vrstvenou dubovou podlahu. V každém případě můžeme počítat s nezaměnitelným přírodním efektem, který významně ovlivní celý interiér.

Díky vyspělým technologiím, které přinášejí stále kvalitnější povrchové úpravy, je dnes možné využít dubové podlahy i do velmi náročných interiérů, které jsou často v kontaktu s vodou – do kuchyní, toalet či koupelen.

 

Dubové dřevo vytváří elektrostaticky neutrální prostředí, takže představuje ideální volbu pro alergiky, dovede vyrovnávat relativní vlhkost vzduchu a výborně plní funkce tepelné izolace. Podle našich nároků na dekorativnost a funkční vlastnosti záleží, zda si vybereme masivní dubovou podlahu, nebo vrstvenou dubovou podlahu.

Masivní dubová podlaha je vzhledově unikátní a patří mezi nejtrvanlivější podlahové krytiny vůbec. Umožňuje mnohonásobnou renovaci. Musíme však počítat s tím, že při změnách teploty a výkyvech relativní vlhkosti vzduchu pracuje mnohem více, než lepená vrstvená konstrukce. Ta je také vhodnější například pro instalaci podlahového vytápění. 

Inspirujte se zde

 Více informcí o dřevěných podlahách naleznete v poradně a v sekci montáže


MASIV Dub markant

Doporučujeme ke zboží zakoupit

Lepidlo na parkety PAR 365 15kg

Lepidlo na parkety PAR 365 15kg

cena s dph: 3 267

BONA Spray Mop Motion

-10%
BONA Spray Mop Motion

cena s dph: 1 417

Schody dub masiv

Schody dub masiv

cena s dph: 5 445Zkušebny Praha

ProParket.cz - podlahy dveře Praha - široká nabídka podlah a dveří
© 2005 - 2018 ProParket.cz - Nuselská 532, Praha 4 Michle, 140 00, Telefon a fax: 272 659 135

Mapa webu | Obchodní podmínky | Doprava | Jak nakupovat