Sponzorujeme:

Zkušebny Praha

WOCA Mýdlo bílé 2,5L - na dřevěné podlahy

-10%
WOCA Mýdlo bílé 2,5L
ID kód:10869
Popis:

Na dřevěné olejované, voskované a mýdlem ošetřené povrchy se světlým pigmentem.

Dostupnost:skladem
Výrobce:Woca
Běžná cena:778
Cena bez DPH:579 Kč
Cena s DPH:
ks
700 Kč

Mýdlo na dřevěné olejované podlahy je vyrobeno z přírodních rostlinných tuků bez přídavku parfémů a rozpouštědel. Receptura umožňuje čištění a zároveň opětovné promaštění podlahy, a zajišťuje tak při čištění i její šetrnou údržbu.

Jak správně postupovat...
Na světlé druhy dřeva a všechny povrchy upravené bílým olejem doporučujeme použít bílé mýdlo, na ostatní povrchy mídlo přírodní. Mýdlo na dřevěné olejované podlahy můžete použít k šetrné údržbě podlah upravených všemi známými systémy ošetření olejem. Před použitím mýdlo dokonale protřepejte. 125 ml mýdla smíchejte s 5 l teplé vody.

Doporučujeme používat 2 kbelíky, jeden s mýdlovým roztokem, druhý s čistou vodou. Provázkovým mopem podlahu umýjte mýdlovým roztokem.Rozpusťte nečistoty, setřete je a mop opláchněte v čisté vodě. Čerstvým mýdlovým roztokem znovu podlahu navlhčete a nechte uschnout. Už ji však neutírejte čistou vodou a hlavně nenechte na podlaze louže.

Tip: Odolné nečistoty lze šetrně rozpustit bílým mopem s mýdlovým roztokem. U velice odolných nečistot pomůže čistíč skvrn nebo intenzivní čistič, následně je ovšem nutné podlahu doolejovat.

Nabízíme také balení 5L za 1058 Kč bez DPH.
Zkušebny Praha

ProParket.cz - podlahy dveře Praha - široká nabídka podlah a dveří
© 2005 - 2018 ProParket.cz - Nuselská 532, Praha 4 Michle, 140 00, Telefon a fax: 272 659 135

Mapa webu | Obchodní podmínky | Doprava | Jak nakupovat