Sponzorujeme:

Zkušebny Praha

Dub - Hoco dvouvrstvé dřevěné parkety - dřevěná dvouvrstvá podlaha dub lak

Akce
Novinka
Dub - Hoco dvouvrstvé dřevěné parkety

ID kód:1528
Popis:

 

 

Dostupnost:do týdne
Výrobce:HOCO
Cena za m2: 980 Kč                    jedno balení obsahuje 1,92 m2
Cena s DPH za m2:
ks
1 185 Kč

- - - - - - - - - - - - - -

Montáže - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Kolik balení potřebujete?
Zadejte m2: m2
Potřebujete:  balení        Kč


Povrch

Parametry

Šířka 70 mm
Výška 490 mm
Tloušťka 9.8 mm
Množství v balení 1.92 m2/balení, 56ks/balení

Hoco dvouvrstvé dřevěné parkety se stanou přírodním klenotem v libovolném stylu vašeho bydlení. Budou působit dobře v moderním prostoru stejně tak jako v klasicky zařízeném interiéru.

 

Pod hotovým povrchem, který je upraven vícevrstvým UV-tvrzeným akrylovým lakem bez obsahu formaldehydů, je 4 mm silná užitná vrstva parket. Nosným materiálem je napříč probíhající smrkový střed s postranním vyztužením překližkou a ze spodní strany loupaná dýhy z topolu. To vše garantuje velmi vysokou stabilitu tvaru a tím i dlouhodobý a perfektní vzhled.

Natur

Vrchní strana je bez suků a puklin, přičemž malé suky do 2 mm jsou přípustné. Charakter může být dokreslen lehkou bělobou a živou strukturou.

Rustikal

Vrchní strana bez puklin s pevně vrostlými suky, charakter je zdůrazňován barvou dřeva, suky a živou strukturou.

 

 Více informací o dřevěných podlahách zde

Víte proč jsou dubové podlahy nejoblíbenější a světově nejpoužívanější podlahovu krytinou?

Oblíbenost dubové podlahy je jednoznačně spojena s unikátními vlastnostmi dubového dřeva, perfektní funkční i estetické aspekty z něj dělají jednoduše podlahářský evergreen.

Dub představuje celosvětově nejpoužívanější dřevinu k realizaci podlah. Dubové dřevo je vyhledávané zejména pro charakteristiky materiálu, jako je tvrdost, pevnost, houževnatost a trvanlivost. Tyto mimořádné funkční vlastnosti souvisí s vysokým podílem tříslovin. Dubové dřevo výborně odolává střídání vlhka a sucha a má tak oproti ostatním druhům dřevamimořádně dlouhou životnost.

Kromě odolnosti je dubové dřevo také velmi dekorativní, nabízí nadčasový luxusní vzhled tradičního přírodního materiálu. Přirozená struktura dubového dřeva je nenapodobitelná a přináší do interiéru neopakovatelnou atmosféru a hřejivý pocit.

 

Díky použitému materiálu mají dubové podlahy výborné izolační vlastnosti, dlouhou životnost a výbornou přizpůsobivost vůči změnám vlhkosti v interiéru. Dnešním trendem je povrchová úprava dubového dřeva pomocí technik, jako je moření, kar

 

Příkladem je úprava kartáčováním, kdy se z povrchu pomocí speciálních kartáčů odstraní měkká část dřeviny, takže podlaha působí rustikálním dojmem. Mezi další možnosti úprav patří broušení nebo patinování dubové podlahy.

 

Dubové podlahy se skvěle uplatní v klasickém i moderním interiéru, stačí si vybrat konkrétní variantu podlahy. Klasické selské dubové podlahy se širokými prkny se nejlépe hodí do stylového interiéru, například na chalupy, hrady nebo do zrekonstruovaných historických objektů. V moderním interiéru můžeme dubovou podlahu realizovat z masivních podlahových palubek, dubových parket, nebo si vybrat vrstvenou dubovou podlahu. V každém případě můžeme počítat s nezaměnitelným přírodním efektem, který významně ovlivní celý interiér.

Díky vyspělým technologiím, které přinášejí stále kvalitnější povrchové úpravy, je dnes možné využít dubové podlahy i do velmi náročných interiérů, které jsou často v kontaktu s vodou – do kuchyní, toalet či koupelen.

 

Dubové dřevo vytváří elektrostaticky neutrální prostředí, takže představuje ideální volbu pro alergiky, dovede vyrovnávat relativní vlhkost vzduchu a výborně plní funkce tepelné izolace. 

 

 
Doporučujeme ke zboží zakoupit

554 UM

554 UM

cena s dph: 188

Lepidlo na parkety PAR 365 15kg

Lepidlo na parkety PAR 365 15kg

cena s dph: 3 675Zkušebny Praha

ProParket.cz - podlahy dveře Praha - široká nabídka podlah a dveří
© 2005 - 2024 ProParket.cz - Nuselská 319/106 Praha 4 Michle, 140 00, Telefon, fax: 272 659 135

Mapa webu | Obchodní podmínky | Doprava | Jak nakupovat