Sponzorujeme:

Zkušebny Praha

Celoskleněné dveře Stylus float čirý - Interiérové celoskleněné otočné dveře float čirý

Celoskleněné dveře Stylus float čirý
ID kód:10125
Dostupnost:více jak týden
Výrobce:VV sklo
Cena bez DPH:2 930 Kč
Cena s DPH:
ks
3 545 Kč
Orientace
detail

Celoskleněné dveře STYLUS®

Skleněné dveře (otočné)

Celoskleněné dveře STYLUS® vykouzlí každému interiéru neopakovatelnou atmosféru v podobě nadčasového funkčního prvku. Použité kalené sklo je zárukou jejich vysoké kvality, tvrdosti a užitkovosti. Pevnost kaleného skla umožňuje jakékoli jeho dekorování.

OTEVŘETE DVEŘE CELOSKLENĚNÉMU SVĚTU.

otočné celoskleněné dveřeCeloskleněné dveře STYLUS dodají nejen světlost, vzdušnost, lehkost či průhlednost do současných moderních domovů, ale vytvoří i nadčasový interiérový prvek.

Použité sklo je zpracováno procesem kalení, který zajistí potřebnou a požadovanou mechanickou tvrdost a vysokou termickou odolnost skleněné tabule. V kalící lince se sklo nejprve zahřeje na potřebnou teplotu a poté prudce zchladí. Probíhající termickou reakcí dojde k utvoření permanentního povrchového napětí, jež vykazuje znatelně vyšší odolnost než má běžné, kalením neupravené sklo. Tímto jsou zajištěny všechny jeho bezpečnostní vlastnosti. V případě, že by došlo k rozbití takto upraveného skla, což se při běžném používání nestává, rozbije se na malé neostré střepy, které nezpůsobí zranění.

Cena je cena celoskleněného křídla bez zárubí a kování.
Zkušebny Praha

ProParket.cz - podlahy dveře Praha - široká nabídka podlah a dveří
© 2005 - 2021 ProParket.cz - Nuselská 319/106 Praha 4 Michle, 140 00, Telefon, fax: 272 659 135

Mapa webu | Obchodní podmínky | Doprava | Jak nakupovat