Sponzorujeme:

Zkušebny Praha

Dub kartáčovaný rustik/natur barevný olej - třívrstvá dřevěná podlaha dub rustik

-10%
Novinka
Dub kartáčovaný rustik/natur barevný olej

ID kód:10428
Popis:

TŘÍVRSTVÉ DŘEVĚNÉ PODLAHY, dub karáčovaný TL. 15MM
Velký formát XL, š. 165mm
Délka lamel: 1800mm – 1,782 m²/balení, lamel vbalení: 5 + 1/2 a 1/2
Nášlapná vrstva: 3,6mm
Spojení: klik
V–spára: mikro 4V

Dostupnost:do týdne
Výrobce:HOCO
Běžná cena:1670
Cena za m2: 1 242 Kč                    jedno balení obsahuje 1.782 m2
Cena s DPH za m2:
ks
1 503 Kč

- - - - - - - - - - - - - -

Montáže - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Kolik balení potřebujete?
Zadejte m2: m2
Potřebujete:  balení        Kč


třídění

Dub kartáčovaný

Na 3,6 mm silné nášlapné dřevěné vrstvě je nanesen kartáčovaný povrch s mikrofází, upravený speciálním olejem. U konstrukce podlah Hoco je garantována vysoká stabilita tvaru a tím i dlouhodobý a perfektní vzhled.

Rustikal = s plnou kresbou dřeva, vrchní strana bez puklin, se suky

Lze v surovém stavu s povrchoovu úpravou barevný olej. Tyto povrchové úpravy jsou skladem.

Na tyto podlahy je možné takénanést speciální povrchové úpravy HOCOstyle - Parkettmanufaktur. Tyto úpravy se skládají z kartáčování, louhování, barevného a závěrečného oleje. Tyto úpravy jsou na objednání. Jsou nabízeny v odstínech Onyx, Achát, Opál, Tygří oko, Obsidián, Jantar, Topas, Dolomit, Achát Art a Onyx Retro. Pro bližší informace nás prosíme kontaktujte.

prosíme kontaktujte.

Víte proč jsou dubové podlahy nejoblíbenější a světově nejpoužívanější podlahovu krytinou?

Oblíbenost dubové podlahy je jednoznačně spojena s unikátními vlastnostmi dubového dřeva, perfektní funkční i estetické aspekty z něj dělají jednoduše podlahářský evergreen.

Dub představuje celosvětově nejpoužívanější dřevinu k realizaci podlah. Dubové dřevo je vyhledávané zejména pro charakteristiky materiálu, jako je tvrdost, pevnost, houževnatost a trvanlivost. Tyto mimořádné funkční vlastnosti souvisí s vysokým podílem tříslovin. Dubové dřevo výborně odolává střídání vlhka a sucha a má tak oproti ostatním druhům dřevamimořádně dlouhou životnost.

Kromě odolnosti je dubové dřevo také velmi dekorativní, nabízí nadčasový luxusní vzhled tradičního přírodního materiálu. Přirozená struktura dubového dřeva je nenapodobitelná a přináší do interiéru neopakovatelnou atmosféru a hřejivý pocit.

 

Díky použitému materiálu mají dubové podlahy výborné izolační vlastnosti, dlouhou životnost a výbornou přizpůsobivost vůči změnám vlhkosti v interiéru. Dnešním trendem je povrchová úprava dubového dřeva pomocí technik, jako je moření, kar

 

Příkladem je úprava kartáčováním, kdy se z povrchu pomocí speciálních kartáčů odstraní měkká část dřeviny, takže podlaha působí rustikálním dojmem. Mezi další možnosti úprav patří broušení nebo patinování dubové podlahy.

 

Dubové podlahy se skvěle uplatní v klasickém i moderním interiéru, stačí si vybrat konkrétní variantu podlahy. Klasické selské dubové podlahy se širokými prkny se nejlépe hodí do stylového interiéru, například na chalupy, hrady nebo do zrekonstruovaných historických objektů. V moderním interiéru můžeme dubovou podlahu realizovat z masivních podlahových palubek, dubových parket, nebo si vybrat vrstvenou dubovou podlahu. V každém případě můžeme počítat s nezaměnitelným přírodním efektem, který významně ovlivní celý interiér.

Díky vyspělým technologiím, které přinášejí stále kvalitnější povrchové úpravy, je dnes možné využít dubové podlahy i do velmi náročných interiérů, které jsou často v kontaktu s vodou – do kuchyní, toalet či koupelen.

 

Dubové dřevo vytváří elektrostaticky neutrální prostředí, takže představuje ideální volbu pro alergiky, dovede vyrovnávat relativní vlhkost vzduchu a výborně plní funkce tepelné izolace.

 

Inspirujte se zde

 Více informcí o dřevěných podlahách naleznete v poradně a v sekci montáže

 Doporučujeme ke zboží zakoupit

Comfort Sound Base

-10%
Comfort Sound Base

cena s dph: 83

BONA Spray Mop Motion

-10%
BONA Spray Mop Motion

cena s dph: 1 417

626 MDF

-10%
626 MDF

cena s dph: 1 552Zkušebny Praha

ProParket.cz - podlahy dveře Praha - široká nabídka podlah a dveří
© 2005 - 2017 ProParket.cz - Nuselská 532, Praha 4 Michle, 140 00, Telefon a fax: 272 659 135

Mapa webu | Obchodní podmínky | Doprava | Jak nakupovat