Sponzorujeme:

Zkušebny Praha

Nabídka práce v naší firmě

Aktuálně hledáme nové spolupracovníky na tyto pozice:

 1) Podlahář, pokládání podlah - praxe v oboru, zkušenosti s přípravou podkladů

 životopisy nebo Vaše odpovědi prosím zasílejte na email: martinek@proparket.cz

2) Prodejce podlah a dveří

Náplň práce

  • poradenství klientům
  • komunikace se zákazníky a s dodavateli
  • samostatná tvorba cenových nabídek (znalost PC, Excel)
  • komunikace s montážníky
  • komplexní řešení celé zakázky
  • vyhledávání a tvorba databáze nových klientů

Požadujeme

  • praxi na stejné, nebo obdobné pozici (případně v oboru interiéry)
  • obchodní a technické znalosti v dané problematice
  • samostatnost, flexibilitu a plné pracovní nasazení

Nabízíme

  • práci v reprezentativním a příjemném prostředí
  • pravidelné školení
  • zajímavé pracovní ohodnocení (provize z prodeje )

Životopisy s motivačním dopisem prosím zasílejte na E-mail: martinek@proparket.cz

ProParket.cz - podlahy dveře Praha - široká nabídka podlah a dveří
© 2005 - 2024 ProParket.cz - Nuselská 319/106 Praha 4 Michle, 140 00, Telefon, fax: 272 659 135

Mapa webu | Obchodní podmínky | Doprava | Jak nakupovat