Sponzorujeme:

Zkušebny Praha

Vinylové Podlahy lepené VYROVNÁNÍ PODKLADU

Vyrovnání podkladu

Základem pro dlouhotrvající kvalitu a životnost prakticky všech typů podlah je rovinnost podkladových ploch a jejich vlhkost. Obě tyto veličiny jsou striktně dané normou ČSN. Pro rovinnost je to +/- 2mm na 2bm, pro vlhkost je tato hodnota max 3 % měření CM přístrojem. Naše firma PROPARKET důrazně dbá při realizacích vyrovnání pokladových ploch na dodržování shora uvedených norem.

Doporučujeme tedy zadat vyrovnání zkušeným profesionálům. Odpovědnost a záruky montáže tedy není pouze za instalovaný materiál, ale za dílo jako celek.

Pro případ že je již podklad hotový, zaměří si naše firma obě hodnoty a vyhrazuje si právo nezrealizovat zadanou zakázku, pokud naměřené hodnoty neodpovídají normám ČSN. Firma PROPARKET při vyrovnání podkladů používá více způsobů realizací. Nejpoužívanější je tzv samonivelizační stěrka. Spotřeba se samozřejmě liší rovností podkladu a také jeho členitostí. Další možností je vyrovnání OSB či speciálními deskami. Tento způsob vyrovnání je používán při větších nerovnostech podkladu nebo při rekonstrukci starších trámových podlah, taktéž i do podkroví. Nepodceňujte proto důležitost naměřených hodnot vlhkosti a rovinnosti, přispějete tak k pohodovému a hlavně bezstarostnému užívání Vaší podlahy.

Obzvlášť důležité je nepodceňovat přípravu podkladu u měkkých krytin, zejména pak u podlah složených z vinylových dílců. Přípravu podkladu by měla realizovat zkušená PODLAHÁŘSKÁ firma, která ví, která krytina na podklad příjde a dle toho volí stavební chemii (speciální penetraci a stěrku).


Firma PROPARKET pracuje s renomovanými výrobcem stavební chemie PCI.

Setřídit dle:

V této kategorii bohužel prozatím není žádné zboží.

Děkujeme za pochopení


Zkušebny Praha

ProParket.cz - podlahy dveře Praha - široká nabídka podlah a dveří
© 2005 - 2023 ProParket.cz - Nuselská 319/106 Praha 4 Michle, 140 00, Telefon, fax: 272 659 135

Mapa webu | Obchodní podmínky | Doprava | Jak nakupovat