Sponzorujeme:

Zkušebny Praha

Pandomo Co je to systém Pandomo

PANDOMO je unikátní moderní systém pro design povrchů od firmy ARDEX, který dává architektonickým koncepcím zcela nové možnosti. Nezáleží na tom, zda chcete přetvořit Vaši podlahu, stěnu či strop. Záleží pouze na Vašem vlastním nápadu. 

Všechny systémy produktů PANDOMO nabízí mnoho možností při tvorbě povrchů. Jakmile si vytvoříte Vaši novou vizi, dosáhli jsme našeho cíle, kterou je právě směr klasiky, ušlechtilost a ucelenost v naprostém souladu s Vašimi představami.

S PANDOMO Floor vytváříme podlahy, které mají dlouhou životnost a jsou velmi dekorativní. PANDOMO Wall je zase výsledkem vývoje, korunovaného oceněním v individuálně ztvárněném povrchu stěn beze spár Pandomo. Tím vznikají jednotlivé prostory, které doslova vyzařují otevřenost, harmonii a moderní směr.

PANDOMO TerrazzoPlus a PANDOMO TerrazzoMicro jsou nejmladší inovací v sortimentu produktů PANDOMO. Jejich použitím vznikají homogenní, velmi zatížitelné podlahy s jedinečným vzhledem Terrazzo. Oba systémy nabízí novou perspektivu ztvárnění hladkých ploch navíc se značným zřetelem na časovou i finanční stránku.

Setřídit dle:

V této kategorii bohužel prozatím není žádné zboží.

Děkujeme za pochopení


Zkušebny Praha

ProParket.cz - podlahy dveře Praha - široká nabídka podlah a dveří
© 2005 - 2024 ProParket.cz - Nuselská 319/106 Praha 4 Michle, 140 00, Telefon, fax: 272 659 135

Mapa webu | Obchodní podmínky | Doprava | Jak nakupovat