Sponzorujeme:

Zkušebny Praha

Sortiment

Dodáváme a instalujeme sortiment předních světových i tuzemských výrobců.

Bergland parkett - parkety
Bergland parkett
Rakouský výrobce kvalitních 3 vrstvých masivních dřevěných podlah. Všechny 3 vrstvy jsou ze stejného masivního dřeva, z tohoto důvodu je ideální na podlahové vytápění. Třída ochrany B1 (tzn. nehořlavá podlaha, pouze doutná) vhodná i do kinosálů a komerčních prostor.
Berthold
Berthold
Německý výrobce masivních a dnes už i vrstvených dřevěných podlah nejvyšší třídy. Prkna jsou z jednoho masivního kusu dřeva. Vyšší tloušťka je umožňuje během životnosti několikrát brousit a znovu povrchově upravovat, takže i po letech máte podlahu jako novou. Prkna jsou vyráběna z nejlepších surovin a s použitím nejmodernějšího strojního vybavení. Berthold tak nabízí ve světě dřevěných podlah to nejlepší, co si můžete za své peníze pořídit – podlahu na celý život.
HOCO - dvouvrstvé a třívrstvé dřevěné podlahy
HOCO dvouvrstvé a třívrstvé dřevěné podlahy
Stejně jako dvouvrstvé parkety, tak i třívrstvé dřevěné podlahy HOCO se vyznačují jedinečností, dlouhou životností a vysokou kvalitou zpracování. To je jen několik vyjmenovaných vlastností těchto podlah. Sortiment zahrnuje celé spektrum od jednoduchých moderních podlah k tradičním a kvalitním podlahovým prknům.
Timber Top
Timber Top
Třívrstvé dřevěné podlahy, jejichž jádro je vyrobené z hevey. To je díky jejím fyzickým a mechanickým vlastnostem pevnější a pružnější, než jádro z jiných druhů dřevin na trhu. Havea, s hustotou a vlastnostmi podobnými dubu, překonává ostatní tvrdé dřeviny větší stálostí objemu a schopností odolávat změnám vnějších vlivů jako je teplota, vlhkost a působení vzduchu.
Vinylové podlahy Floor forever
Vinylové podlahy Floor Forever
Mají praktický, snadno udržitelný povrch a jsou příjemné na dotek. Dekory jsou při běžném pohledu k nerozeznání od pravých přírodních materiálů. Vynikají extrémní stabilitou díky vícevrství lisované konstrukci, mají vinylové podlahy Floor Forever skvělé tepelné i zvukové izolační vlastnosti.
Balterio
Balterio
Představujeme belgického výrobce špičkových laminátových podlah Balterio, který již dlouhou dobu zaujímá přední zastoupení na evropském trhu. O výjimečné kvalitě svědčí i ocenění: "Nejlepší výrobce laminátových podlah", získané před dvěma roky v Anglii nebo ocenění PRODUKT ROKU za kolekci Grandeur od specializovaného časopisu DOMO a portálu www.profimag.cz, obdržené v loňském roce.
WOCA - údržba dřevěných podlah
WOCA - údržba dřevěných podlah
Komplexní prostředky pro péči a údržbu dřeva a dřevěných podlah.
Společnost Woca vyvíjí, vyrábí a prodává ucelenou řadu VOC-Free prostředků (bez těkavých organických látek) pro základní péči a údržbu dřevěných podlah a dřevěných povrchů. Woca dodává výrobkové řady pro domácí i profesionální průmyslové využití.
PCI - stavební chemie pro přípravu podkladů a lepení podlahovin
PCI - stavební chemie pro přípravu podkladů a lepení podlahovin
Sortiment stavební chemie zahrnuje tyto oblasti: penetrační nátěry, samonivelační stěrky, správkové hmoty a potěry, lepidla a fixace na měkké krytiny, lepidla na parkety, materiály pro podlahy garáží, dílen a sklepů.

 

 

SortimentZkušebny Praha

ProParket.cz - podlahy dveře Praha - široká nabídka podlah a dveří
© 2005 - 2024 ProParket.cz - Nuselská 319/106 Praha 4 Michle, 140 00, Telefon, fax: 272 659 135

Mapa webu | Obchodní podmínky | Doprava | Jak nakupovat