Sponzorujeme:

Zkušebny Praha

Stavební pouzdra ECLISSE

ECLISSE ČR - stavební pouzdra pro posuvné dveře

Stavební pouzdra pro posuvné dveře do zdi jsou velmi elegantním a chytrým řešením do všech typů interiérů - bytů i kanceláří, skladů, hotelových pokojů, nemocničních i sociální zařízení. Pouzdra pro posuvné dveře umožní efektivní využívání těchto prostorů. K praktickým přednostem tohoto systému patří oproti klasickým otáčivým dveřím v první řadě úspora místa vzniklá díky tomu, že se dveře zasunou přímo do stěny. Otevírání klasických otáčivých dveří zabírá prostor, který často není k dispozici, nebo by mohl být využitý k jiným účelům. Zasouvací dveře fungují efektivně a neomezují. 

Jako první představila na trhu stavební pouzdra pro zásuvné dveře roku 1989 italská společnost ECLISSE s.r.l., která díky mnohaletým zkušenostem a neustálému vývoji výrobní technologie nabízí výrobky z kvalitních materiálů. Stále více projektantů, architektů a zákazníků volí přednosti posuvných dveří a stále více z nich upřednostňuje kvalitu pouzder ECLISSE.

V zahraničí jsou posuvné dveře již běžným prvkem v mnoha domácnostech. Systém posuvu dveří do zdi využívají i v restauracích a dalších veřejných zařízeních. V České republice teprve popularita šoupaček začíná narůstat. Vzhledem k výši cen bytů, které na našem trhu stále rostou, jsou kapsy pro zasouvací dveře zajímavým a důmyslným řešením. Systém ECLISSE Vám dá prostor, který standardně zabírají klasické dveře.

Do široké nabídky standardních modelů patří jednokřídlá pouzdra, dvoukřídlá pouzdra pro zasunovací dveře proti sobě, Teleskop pro paralelně posuvné dveře, stavební pouzdro Zákryt, které schová dvoje dveře do jedné kapsy uprostřed nebo Cirkulár pro kruhové a půlkruhové dveře. Standardně se pouzdro obkládá zárubní, ale Eclisse vám nabízí i bezobložkové řešení pouzdrem Syntesis® Line jednokřídlé i dvoukřídlé. Ani kabely a osvětlení nejsou problém, k dostání je pouzdro Luce, které je pro vedení elektra přímo dělané. Letos přicházíme dále na trh s novinkou, s pouzdrem Ewoluto®, které má vlastnosti zdi, můžete tedy již i přímo na pouzdro připevnit kuchyňský kout, televizi nebo sprchový kout. Všechny nabízené modely se připravují v provedení do zděné nebo sádrokartonové příčky. Společnost ECLISSE vychází zákazníkovi vstříc i výrobou pouzder atypických rozměrů do výšky 260cm u řešení do zdiva a do výšky 290cm u modelů do sádrokartonové příčky. Pouzdra je možno osadit do příček již od 10cm (dokončená síla stěny).

Pouzdra ECLISSE jsou chráněny více jak dvaceti patenty, vyrábí se z kvalitního pozinkovaného plechu bez svařování, které poškozuje zinkování. Výhodou je jejich vysoká pevnost, kterou zajišťují vodorovné vyztužené profily a svisléprofilované stojny. Výrobky do zděné příčky jsou navíc vybaveny profilovaným plechem a jsou pokryty hustou vroubkovanou omítkářskou sítí s přesahem okraje pouzdra, což zajišťuje pevné spojení pouzdra se zdivem a zamezuje praskání omítky. Každé pouzdro je vybaveno horní odnímatelnou kolejnicí. Lze ji vyjmout i po zabudování pouzdra, což dává zákazníkovi možnost nastavování zadního dorazu, nebo dodatečné montáže synchronizace pro dvoukřídlé a teleskopické dveře. Součástí každého pouzdra je montážní krabička, která obsahuje bezúdržbové nosné vozíčky s kuličkovými ložisky o nosnosti 80kg nebo 120kg, vodící trn pro spodní pojezd a regulovatelné zarážky dveří. 

Dalšími výhodami jsou například snadná montáž či skladnost při dopravě i na stavbě.
Moderní systém zasouvání dveří do příčky Vám nabízí účelné i estetické řešení interiéru. Do tohoto systému lze osadit jakýkoli typ dveří od standardních, masivních až po celoskleněné. Pouzdra pro zasunovací dveře nabízí nový prostor ve vašem interiéru.

 


Setřídit dle:

Stránka | 1 |  

Stavební pouzdro SDK pro jednokřídlé dveře

Využití: pokoj,šatna,komora,pracovna  

 

Cena: 5 750
s dph: 6 958

Zakoupit ks

Stavební pouzdro pro jednokřídlé dveře Zdivo

Využití: pokoj,šatna,komora,pracovna  

 

Cena: 6 260
s dph: 7 575

Zakoupit ks

Teleskop verze SDK

Využití: jídelna,obývací pokoj,hala  

 

Cena: 9 500
s dph: 11 495

Zakoupit ks

Stavební pouzdro SDK pro dvoukřídlé dveře

Využití: jídelna,obývací pokoj,hala  

 

Cena: 11 470
s dph: 13 879

Zakoupit ks

Zákryt verze SDK

Využití: Sousedící místnosti jak je např. WC a koupelna  

 

Cena: 11 470
s dph: 13 879

Zakoupit ks

Teleskop verze Zdivo

Využití: jídelna,obývací pokoj,hala  

 

Cena: 11 700
s dph: 14 157

Zakoupit ks

Stavební pouzdro Zdivo pro dvoukřídlé dveře

Využití: jídelna,obývací pokoj,hala  

 

Cena: 12 520
s dph: 15 149

Zakoupit ks

Zákryt verze Zdivo

Využití: Sousedící místnosti jak je např. WC a koupelna  

 

Cena: 12 520
s dph: 15 149

Zakoupit ks
Stránka | 1 | 

Zkušebny Praha

ProParket.cz - podlahy dveře Praha - široká nabídka podlah a dveří
© 2005 - 2024 ProParket.cz - Nuselská 319/106 Praha 4 Michle, 140 00, Telefon, fax: 272 659 135

Mapa webu | Obchodní podmínky | Doprava | Jak nakupovat