Sponzorujeme:

Zkušebny Praha

Strojové čištění

Strojové čištění
Bona Power Scrubber je čistící stroj se 2 rotačními válcovými kartáči. Čistí podlahu do hloubky aniž by ji poškrábal. To je výhoda oproti konkurenčním podlahovým strojům s horizontálně rotující podložkou. Stroj je obzvláště vhodný pro čištění dřevěných a olejovaných podlah

Strojové čištění pomocí stroje Bona je účinné na veškeré druhy podlahových krytin. Hloubkově vyčistí a pečuje o podlahy z PVC, vinylové podlahy, přírodní linoleum (marmoleum), lité betonové podlahy, je jedinečně efektivní v čištění dřeva v interiéru i exteriéru. Čistí olejované i lakované dřevěné podlahy, stejně jako velmi znečištěné dřevěné tersay. Stroj je velmi účinný díky kombinaci s extrémně účinným čistícím přípravkem Bona Deep Clean Solution.

Čistící stroj má 2 rotační válcové kartáče. Čistí podlahu do hloubky aniž by ji poškrábal. To je výhoda oproti konkurenčním jednotalířovým diskovým čistícím strojům. Stroj je obzvláště vhodný pro čištění dřevěných podlah.

Dřevěné podlahy budou sice vyžadovat nové přelakování parket, nicméně renovaci parket můžete odsunout ještě o pár let později. Stačí podlahu řádně vyčistit a podlaha září čistotou. Vyzkoušejte sami co náš systém dokáže. System nabízí hloubkové čištění parket ještě předtím, než bude zapotřebí jejich řádná renovace.

BonaZkušebny Praha

ProParket.cz - podlahy dveře Praha - široká nabídka podlah a dveří
© 2005 - 2024 ProParket.cz - Nuselská 319/106 Praha 4 Michle, 140 00, Telefon, fax: 272 659 135

Mapa webu | Obchodní podmínky | Doprava | Jak nakupovat